Villa Kırkpınar

Villa Kırkpınar Aparts, yurt içi ve yurt dışından gelen konuklarının özgürce ve rahatça vakit geçirmesi için ikinci ev olarak tasarlandı.

Kırkpınar Köyü merkezinde, çok büyük bir yeşil alanın çevrelediği, bisiklet ve yürüyüş yollarının kucakladığı, Samanlı Dağları’nın eteklerine yayılan geniş bir ovada, Sapanca Gölü’nün maviliğinin yakınında nefes alıyoruz. Yemyeşil, sessiz ve sakin doğanın bağışladığı rüzgârlar, çiçek kokuları ve kuş seslerinin içindeyiz.

Bakımlı bahçemize bakan geniş verandalı, dubleks, yatak sayısı arttırılabilir 10’ar kişilik 7 villa sizi bekliyor. Aileler ve guruplar için uygun olan villalarımız, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç gerecin olduğu geniş mutfak, Wi-Fi, TV, DVD player, barbekü, şömine ve klima ile donatılmıştır. Resepsiyonu 24 saat açık olan ve ücretsiz otoparkı bulunan sitemizde biri çocuklara özel iki yüzme havuzu ve ücretsiz bisiklet bulunmaktadır.

Dilerseniz Sapanca Gölünde su sporları, kışın Samandağ zirvesinde kayak da yapabilirsiniz. Turistik köyümüz ve çevresindeki modern alışveriş merkezleri, pastahaneleri, kafe ve lokantaları hizmetinizdedir.

Burası orası!
Güzel sular ve yeşillikler ülkesi!
İçinizin açılacağı kapı!
Çalmanız yeterli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp